Tett samarbeid
gir større mulighet
for ekstra godt
resultat

Våre dyktige medarbeidere vil gjerne bli kontaktet.
Vi ønsker et godt smarbeid i utførelse av annonseløsninger med god kavlitet,
som er synlige og gir god effekt for våre annonsører.

Arve Knudsen

Arve Knudsen

Daglig leder

arve.knudsen@schibsted.com
900 65 236

Jorunn Vigebo

Avdelingsleder

jorunn.vigebo@schibsted.com
908 70 703

Frank Stig Jensen

Koordinator Kreativ/digital designer

frank.stig.jensen@schibsted.com
473 21 778

Tor Even Børufsen

Koordinator Digital/print produsent

tor.even.borufsen@schibsted.com
970 03 835

Wenke Flæte

Wenke Flæte

Digital/print produsent

wenke.flete@schibsted.com
970 89 491

Sidsel Udø Bergum

Digital/print produsent

sidsel.bergum@schibsted.com
971 15 804

Siv Kristin Sørstrand

Digital/print produsent

siv.kristin.sorstrand@schibsted.com
974 95 115

Inger Aga Svendsen

Digital/print produsent

inger.aga.svendsen@schibsted.com
924 02 137

Hanne Karin Vikre

Digital/print produsent

hanne.karin.vikre@schibsted.com
909 76 455

Kenneth Alvseike

Kreativ digital designer/
Systemadministrator

kenneth.alvseike@schibsted.com
991 01 520

Lise Foss Johansen

Kreativ/digital designer

lise.foss.johansen@schibsted.com
977 52 521

 

Sølvi Rosvoldaunet Osa

Kreativ/digital designer

solvi.rosvoldaunet.osa@schibsted.com
905 98 044

Sara Ma Baskå Norli

Kreativ/digital designer

sara.norli@schibsted.com
415 79 505

Janne Kløvning Kvivik

Kreativ/digital designer

janne.klovning.kvivik@schibsted.com
97 41 96 88