Velg en side

Om oss

Vi hjelper deg gjerne med design og god kommunikasjon.

Schibsted Production er et av Schibsted sine inhouse reklamebyråer, og vi har høy kompetanse innen print og digital annonseproduksjon. Vi tilbyr både totalkonsepter innen markedsføring av din bedrift/kunde eller mindre enkeltoppdrag. Hos oss har vi bred kompetanse innen flere medier. Har du behov for å få laget nyhetsbrev, landingsside eller en nettside, kan vi også bistå med det. Vi har god kompetanse innen avanserte digitale løsninger, interaktive løsninger og animasjon. Med vårt store fokus på kreativitet og effektivitet, kan vi levere gode løsninger til svært konkurransedyktige priser.

Kontakt oss gjerne for en utfyllende prat!

Arve Knudsen

Arve Knudsen

Daglig leder

arve.knudsen@schibsted.com
900 65 236

Tommy Gulbrandsen

Teamleder Classic  |  Fagansvarlig

tommy.gulbrandsen@schibsted.com
482 49 225

Jorunn Vigebo

Teamleder Custom

jorunn.vigebo@schibsted.com
908 70 703

Team Classic

Leverer fortløpende annonseproduksjon med stor nøyaktighet, effektivt og kvalitet for både store og små kunder, ofte basert på malverk og automatiserte prosesser. I tillegg har avdelingen faste ukentlige produksjoner i tillegg til ombrekk av en rekke aviser. Team Classic jobber på avtalepriser. Leder: Tommy Gulbrandsen.

Tor Even Børufsen

Digital/print produsent

tor.even.borufsen@schibsted.com
970 03 835

Wenke Flæte

Wenke Flæte

Digital/print produsent

wenke.flete@schibsted.com
970 89 491

Sidsel Udø Bergum

Digital/print produsent

sidsel.bergum@schibsted.com
971 15 804

Siv Kristin Sørstrand

Digital/print produsent

siv.kristin.sorstrand@schibsted.com
974 95 115

Inger Aga Svendsen

Digital/print produsent

inger.aga.svendsen@schibsted.com
924 02 137

Hanne Karin Vikre

Digital/print produsent

hanne.karin.vikre@schibsted.com
909 76 455

Einar Furø

Digital/print produsent

einar.furo@schibsted.com
909 92 970

Team Custom

Produserer kreative annonseløsninger med stor entusiasme og god skaperånd. Våre medarbeidere gir alt for at våre kunder skal få de beste annonseløsningene, som skaper gode resultater. Team Custom jobber på timepris.  Leder: Jorunn Vigebo.

Frank Stig Jensen

Kreativ/digital designer

frank.stig.jensen@schibsted.com
473 21 778

Kenneth Alvseike

Kreativ/digital designer

kenneth.alvseike@schibsted.com
991 01 520

Lise Foss Johansen

Kreativ/digital designer

lise.foss.johansen@schibsted.com
977 52 521

 

Lena Maria Larsen

Kreativ/digital designer

lena.larsen@schibsted.com
480 79 214

Sølvi Rosvoldaunet Osa

Kreativ/digital designer

solvi.rosvoldaunet.osa@schibsted.com
905 98 044

Maria Tønnessen Aabel

Kreativ/digital designer

maria.tonnessen@schibsted.com
991 29 665